Durusoy Çelikeşya

Hakkımızda

 

Tarihçe

DURUSOY ÇELİK EŞYA olarak 1997 Yılından itibaren , Eğitim araç ve gereçleri, yemekhane mutfak masa ve  sandalyelerinde kalitenin öncülüğünü yapan bir  şirkettir. Çağdaş teknoloji donanımına sahip olan firmamız metal okul sırası , yemekhane mutfak masa ve  sandalyeleri, CNC tam otomatik makinelerle şekil verip, üstün kalite anlayışı içinde gaz altı  kaynak ve elektrostatik (fırın) boya işlemleri yapılarak ürünler tamamlanmaktadır. Modern teknolojilerin güvenliğinde, Türkiye Kalite Standartlarına uygun olarak üretim yapılmaktadır. Boya kalitesi beyaz eşya sektörüyle eş değerdedir.

Artan talep karşısında üretim kapasitesini artırıp 200 m2 alandan 1800 m2 alana taşınan üretim hızı ile teknolojiye ayak uydurarak kaliteli ve dayanaklı ürünler sunmaya devam etmeyi amaçlamıştır. Her geçen gün ürün sayısını artıran Durusoy Çelik Eşya, ürettiği çeşitli model ve ebatlardaki okul sırası, yemekhane mutfak masa ve  sandalyeleri, ürünlerini; sağlamlığı, estetiğin ve güvenin eseri olarak siz eğitim kurumlarına sunmaktadır.

Durusoy Çelik Eşya, modern teknikler ve ileri üretim teknolojileri ve fabrikasyon yöntemleri kullanarak  üretimi gerçekleştiren yaşam alanlarınızda size özel mimari çözümleri dilediğiniz görünümle sunmak ve eğitimcilerimize, öğrencilerimize çağdaş, ekonomik, fonksiyonel ve estetik mekanlar tasarlayıp yenilikler getirmeyi kendine İlke edinmiştir...